1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 min. przed każdą Mszą św.

2. Porządek Mszy św.

• Czerwieńsk: w tygodniu o 18.00, 18.30 i 19.00, w niedzielę o 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00,

• Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30.

1. We wtorek 8 września święto Narodzenia NMP. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek w godz. od 19.30 do 20:00. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przychodzenie w maseczce.

3. Okazja do spowiedzi św. w Czerwieńsku w tygodniu od 17:45.

4. Za tydzień druga niedziela miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 764 zł, a w kopertach 340 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

5. Również za tydzień zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę mężczyzn do Sanktuarium w Międzyrzeczu w sobotę 19 września. Szczegóły na ulotkach, a zapisy w zakrystii.

8. Poszukujemy organisty. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza.

9. W kościele zachowujemy obowiązek zakrywania nosa i ust. Nie dotyczy ten obowiązek duchownych podczas sprawowania kultu. W naszej parafii duchowni zakrywają usta i nos podczas obrzędu Komunii św. w czasie Eucharystii. Prosimy, by dbać o zdrowie swoje i innych i stosować się do zaleceń.

10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.