1. Dziś 22 października przypada 29 niedziela zwykła. Obchodzimy Światowy Dzień Misyjny i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.
 2. Od dziś do następnej niedzieli, aż do wyczerpania, po wszystkich mszach  św. można nabyć znicze. Za ich rozprowadzanie odpowiedzialny jest Parafialny Zespół Caritas (w Nietkowie) oraz Służba Liturgiczna (w Czerwieńsku). Koszt jednego opakowania (6 dużych szklanych zniczy lub 12 mniejszych to 30 zł, lub 8 zniczy po 40 zł) a zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie dzieł Caritas oraz spłatę zobowiązań wynikających z debetu na koncie parafii za mało skuteczną dystrybucję gazet. Do każdego opakowania świec dołączamy archiwalny numer gazety. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i wsparcie.
 3. Cały tydzień są wolne intencje mszalne. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
 4. Nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych codziennie pół godziny przed mszą św. wieczorną, dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00. W Nietkowie różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.30, a dla dorosłych od poniedziałku do soboty o godz. 17.00.
 5. W środę spotkanie grupy młodszej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W Nietkowie o godz. 16.30, a w Czerwieńsku o godz. 18.00. W czwartek spotkanie grupy starszej w Czerwieńsku o godz. 18.00.
 6. W przyszłą sobotę trzecia nauka przed chrztem po mszy  świętej
 7. W sobotę odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – szkoła podstawowa, o godz. 13:00; grupa starsza – gimnazjum i szkoła średnia, po mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 8. W przyszłą niedzielę – II Niedziela Synodalna. Zbiórka do puszek na hospicja w naszej diecezji.
 9. Kancelaria parafialna czynna w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
 10. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu w Czerwieńsku: 7.30, 14.00 – na cmentarzu; w Nietkowie o godz. 9.30 i po Mszy św. procesja na cmentarzu. Przygotowujemy się już teraz do tej uroczystości poprzez sprzątanie cmentarzy i grobów naszych bliskich. Zachęcamy, by nasza troska miała także wymiar duchowy. W zakrystii można zamawiać msze św. za zmarłych, a w nawie bocznej, na stoliku, zostały wyłożone kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek oraz o podanie swojej ulicy zamieszkania. Wypełnione kartki można składać w zakrystii lub wrzucać w kopercie „na tacę” (przy tej okazji bardzo dziękujemy za ofiary składane do kopert wraz
  z wypominkami). Terminarz odczytywania wypominek zostanie podany 1 listopada i zamieszczony będzie na stronie internetowej. Pierwsze nabożeństwo wypominkowe – 2 listopada o godz. 18.30.
 11. Rekolekcje biblijne na temat „Spotkanie Jezusa z Maryją” odbędą się w naszej parafii w terminie 10-12 listopada. Poprowadzi je ks. Łukasz. Koszt udziału to jedyne 10 zł. Zapisy od dzisiaj w zakrystii.
 12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy, przy wyjściu do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.