1. Dziś 01 października przypada 26 niedziela zwykła. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną, dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00. W Nietkowie różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.
 2. W środę, 4 października podczas Mszy św. w Nietkowie odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w działania PZC.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań, a po Mszy św. spotkanie grupy Przyjaciół Paradyża w salce przy plebanii.
 4. Odwiedziny chorych z komunią św. w sobotę od godz. 9.00.
 5. W sobotę odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – szkoła podstawowa, o godz. 13:00; grupa starsza – gimnazjum i szkoła średnia, po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 6. W przyszła drugą niedzielę miesiąca zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy kwotę 495, 49 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 7. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który jest żywym pomnikiem św. Jana Pawła II i od 17 lat pomaga ubogiej, uzdolnionej młodzieży.
 8. W najbliższą niedzielę 8 października rozpoczynamy nowy sezon katechez dla dorosłych po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 9. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna  w sobotę  7 października. Wyjazd z Lasek o godz. 7.00, z Nietkowa o 7.15, z Czerwieńska o 7.30. Koszt 25 zł. Zapisy w Czerwieńsku u p. Barbary Sekleckiej, w Nietkowie u p. Ewy Stekla. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy również osoby spoza grona Żywego Różańca.
 10. W październiku zapraszamy na katechezy przedchrzcielne. Zgodnie z nowym rozporządzeniem ks. biskupa katechezy odbywamy raz w życiu. Katechezy w trzy kolejne soboty października (14 X, 21 X, 28 X) po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
 11. Rekolekcje biblijne pod hasłem “Spotkanie Jezusa z Maryją” organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl odbędą się w Kęszycy Leśnej w dniach 13-15 października. W ramach rekolekcji planowany jest wyjazd na Akatyst do Paradyża. Szczegóły na plakacie w gablocie i stronie internetowej www.ubiblijnieni.pl.
 12. Kancelaria parafialna czynna w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
 13. Rozprowadzane są w całej diecezji cegiełki na odbudowę wieży gorzowskiej katedry. Bardzo Wam dziękuję za to wsparcie. Zachęcam pozostałych parafian do włączenia się w to dzieło.
 14. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy, przy wyjściu do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.