1. Porządek Mszy św.

• Czerwieńsk: w tygodniu o 18.00, 18.30 i 19.00, w niedzielę o 7.30, 10.30 12.00 i 19.00,

• Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30.

1. Dzisiaj, przy wyjściu z kościoła, zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w Bejrucie. Bóg zapłać.

2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek w godz. od 19.30 do 20:00. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przychodzenie w maseczce.

3. Są jeszcze wolne intencje mszalne. Można je zamawiać w zakrystii lub kancelarii.

4. W czwartek 1 października. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną przed Najświętszym Sakramentem, w tygodniu o 17.30, a w niedzielę o 18.30, dla dzieci w środę o godz. 16.00. W Nietkowie różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji powołań.

6. Spowiedź św. pierwszopiątkowa w Nietkowie od godz. 16.30; w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00.

8. Od przyszłej soboty Msza św. o godz. 18.00 będzie Mszą św. sobotnią, pozostałe będą Mszami niedzielnymi.

9. Za tydzień I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św. Katecheza dla dorosłych po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

10. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna w sobotę 3 października. Wyjazd z Lasek o godz. 7.30, z Nietkowa o 7.45, z Czerwieńska o 8.15. Zapisy w Czerwieńsku u p. Bożeny Kapeli, w Nietkowie u p. Ewy Stekli.

11. W środę 7 października o godz. 19.15 w kościele w Nietkowie odbędzie się Akatyst ku czci Najświętszej Bogarodzicy. Po nabożeństwie Msza św. Świece i śpiewniki będą do odbioru w kruchcie kościoła.

12. Poszukujemy organisty. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Ks. Proboszcza.

13. Są jeszcze do nabycia modlitewniki i książki autorstwa ks. Dariusza Kuczyńskiego, który gościł w naszej parafii i pozostawił je dla tych, którzy nie mieli możliwości ich kupna
    (w cenie 15 zł).

14. W kościele zachowujemy obowiązek zakrywania nosa i ust. Nie dotyczy ten obowiązek duchownych podczas sprawowania kultu. W naszej parafii duchowni zakrywają usta i nos podczas obrzędu Komunii św. w czasie Eucharystii. Prosimy, by dbać o zdrowie swoje i innych i stosować się do zaleceń.

15. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.