1. Dzisiaj  XXVII Niedziela Zwykła. Porządek Mszy św. niedzielnych (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30; w tygodniu Msza św. w Czerwieńsku o godz. 18.30, w Nietkowie w środę o godz. 17.00).
 2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św. Katecheza dla dorosłych po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 3. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od 19.00 do 20.00.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną przed Najświętszym Sakramentem, dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00. W Nietkowie różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.
 5. W sobotę po Mszy św. wieczornej pierwsza katecheza przedchrzcielna. Kolejne 19 i 26 października również po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy rodziców
  i rodziców chrzestnych.
 6. Za tydzień Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. Dzięki życzliwości sponsorów udało się zorganizować wyjazd wolontariuszek do Betlejem. Od Siostry która prowadzi sierociniec wiemy, że w tej chwili najbardziej potrzebują żywności, dlatego też w przyszłym tygodniu Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl organizuję zbiórkę pieniędzy do puszek na ten cel.
 8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu w Czerwieńsku: 7.30, 14.00 – na cmentarzu; w Nietkowie o godz. 9.00 i 11.00 z procesją na cmentarzu. Przygotowujemy się już teraz do tej uroczystości poprzez sprzątanie cmentarzy i grobów naszych bliskich. Zachęcamy, by nasza troska miała także wymiar duchowy. W nawie bocznej, na stoliku, zostały wyłożone kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie wypominek oraz o podanie swojej ulicy zamieszkania. Wypełnione kartki można składać w zakrystii lub wrzucać w kopercie „na tacę” (przy tej okazji bardzo dziękujemy za ofiary składane do kopert wraz z wypominkami). Terminarz odczytywania wypominek zostanie podany 1 listopada i zamieszczony będzie na stronie internetowej. Pierwsze nabożeństwo wypominkowe – 2 listopada o godz. 18.30.
 9. Jutro w poniedziałek 7 października w parafii św. Józefa w Zielonej Górze rozpocznie się kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie o godz. 19.00 w Kościele.  
 10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.