1. Dziś 08 października przypada 27 niedziela zwykła. Druga niedziela miesiąca przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy kwotę 495, 49 zł.Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Również przy wyjściu zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który jest żywym pomnikiem św. Jana Pawła II i od 17 lat pomaga ubogiej, uzdolnionej młodzieży.
 2. Dziś rozpoczynamy nowy sezon katechez dla dorosłych po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 3. Nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną, dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00. W Nietkowie różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45, a dla dorosłych od poniedziałku do soboty o godz. 17.00.
 4. W sobotę odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – szkoła podstawowa, o godz. 13:00; grupa starsza – gimnazjum i szkoła średnia, po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 5. W październiku zapraszamy na katechezy przedchrzcielne. Zgodnie z nowym rozporządzeniem ks. biskupa katechezy odbywamy raz w życiu. Katechezy w trzy kolejne soboty października (14 X, 21 X, 28 X) po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
 6. Zapraszamy wszystkich diecezjan do udziału w nabożeństwie Akatystu, które odbędzie się w sobotę, 14 października w kościele Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu. Plan: 17.00 – Różaniec, 18.00 – Eucharystia, 20.00 – Akatyst.
 7. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca zbiórka na cele remontowe. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Również w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.
 8. Rekolekcje biblijne pod hasłem “Spotkanie Jezusa z Maryją” organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl odbędą się w Kęszycy Leśnej w dniach 13-15 października. W ramach rekolekcji planowany jest wyjazd na Akatyst do Paradyża. Szczegóły na plakacie w gablocie i stronie internetowej www.ubiblijnieni.pl.
 9. Kancelaria parafialna czynna w środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.
 10. Rozprowadzane są w całej diecezji cegiełki na odbudowę wieży gorzowskiej katedry. Bardzo Wam dziękuję za to wsparcie. Zachęcam pozostałych parafian do włączenia się w to dzieło.
 11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. W minioną niedzielę rozprowadziliśmy wszystkie gazety oraz część archiwalnych na kwotę 612, 82 zł. Pozostało do zapłaty 2 187, 18 zł. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Po Mszy, przy wyjściu do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.
 12. Dziś do Tygodnika  Katolickiego „Niedziela” wyjątkowy dodatek: KIESZONKOWY MINI INFORMATOR O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ a w nim: – jak odmawiać Nowennę Pompejańską; – modlitwy: na część błagalną i część dziękczynną; – tajemnice Różańca Świętego; – kalendarz odprawiania Nowenny.