1. Dzisiaj  XVII Niedziela Zwykła. Porządek wakacyjny Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30,
    i 19.00; Nietków: sobota 17.30 i w niedzielę o 9.00; w tygodniu Msza św. w Czerwieńsku o godz. 19.00, w Nietkowie w środę o godz. 17.00).

2. W czwartek wspominaliśmy św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżnych. Dzisiaj poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz. 10.30 w Czerwieńsku i w Nietkowie po Mszy św. o godz. 9.00. Włączamy się w ogólnopolską akcję na rzecz misjonarzy 1 gr za 1 km. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki.

3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko we wtorek od godz. 19.30 do 20.00.

4. W czwartek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji i wpisania się do księgi trzeźwościowej.

5. W czwartek, 1 sierpnia, 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach Ojczyzny.

6. W piątek 2 sierpnia odpust Porcjunkuli. Możemy uzyskać odpust zupełny na następujących warunkach: spowiedź św., Komunia św., odwiedzenie kościoła i odmówienie modlitwy Ojcze nasz lub Wierzę w Boga.

7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

8. W piątek Msza św. w Nietkowie poprzedzona okazją do spowiedzi św. od godz. 16.30.

9. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo w piątek od godz. 9.00.

10. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. wieczornej, w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.

11. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą świętą.

12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.