1. Dziś 29 października przypada 30 niedziela zwykła. II niedziela synodalna. Zbiórka do puszek na hospicja naszej diecezji.
 2. We wtorek o godz. 18.00 – ostatnie październikowe nabożeństwo różańcowe.Dziękujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym, zwłaszcza Różom Różańcowym za gorliwy udział w tej modlitwie. Zapraszamy nowych chętnych do grona Żywego Różańca, szczególnie do Róży męskiej św. Jana Pawła II.
 3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych przypomina o sensie ludzkiego życia, potrzebie modlitwy za zmarłych oraz troski o ich groby. Przy tej okazji pragniemy podziękować tym, którzy przez cały rok dbają o czystość i porządek naszych cmentarzy. Msze św. odprawiane będą tego dnia wg następującego porządku: Czerwieńsk – 7.30 – kościół parafialny; 14.00 – cmentarz komunalny; Nietków – 9.30 – kościół, następnie procesja na cmentarzu.  W kolejne dni nabożeństwa wypominkowe – o godz. 18.00. Wypominki w Nietkowie w środę i niedzielę podczas Mszy św.
 4. W czwartek 2 listopada w liturgiczne Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.Zapraszamy na Msze św. o godz. 18.30. Mszę świętą poprzedzi nabożeństwo wypominkowe o godz. 18.00.
 5. Wierni będący w stanie łaski uświęcającej, którzy nawiedzą kościół lub cmentarz od 1 do 8 listopada, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który ofiarujemy za zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące. Należy przy tym odmówić „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz dowolną modlitwę w intencji papieża Franciszka.
 6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału we Mszy św. i w nabożeństwach. Sakramentem pojednania służymy od godz. 18.00.
 7. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie grupy Przyjaciół Paradyża.
 8. Naszych chorych z Najświętszym Sakramentem ks. Grzegorz odwiedzi w sobotę od godz. 9.00.
 9. W sobotę odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – szkoła podstawowa, o godz. 13:00; grupa starsza – gimnazjum i szkoła średnia, po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 10. Zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. wieczornej, w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
 11. W przyszłą niedzielę 5 listopada podczas wszystkich Mszy św. będziemy gościć młodzież wraz z terapeutą z Katolickiego Ośrodka Terapii i Wychowania Młodzieży ANASTASIS w Strychach. Wychowankowie Ośrodka, podczas Mszy, będą dzielić się  świadectwem nawrócenia. Ośrodek ANASTASIS jest jedynym w naszej diecezji katolickim ośrodkiem, który zajmuje się pomocą osobom uzależnionym od narkotyków.  Po Mszach będzie możliwość spotkania z naszymi gośćmi oraz wsparcia finansowego na cele Ośrodka. Młodzież przygotowała własne rękodzieło, które będzie można nabyć.
 12. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
 13. Rekolekcje biblijne na temat „Spotkanie Jezusa z Maryją” odbędą się w naszej parafii w terminie 10-12 listopada. Poprowadzi je ks. Łukasz. Koszt udziału to jedyne 10 zł. Prosimy zapisać się już dziś w zakrystii.
 14. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy, przy wyjściu do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.