1. Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła. Porządek Mszy św. niedzielnych (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30; w tygodniu Msza św. w Czerwieńsku o godz. 18.30, w Nietkowie w środę o godz. 17.00).

  2. Dzisiaj III niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na cele remontowe. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 2024,10 zł, w Nietkowie kwotę 1891 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.

  3. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od 19.00 do 20.00.

  4. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z grupy starszej w Czerwieńsku w środę po Mszy św. wieczornej, w Nietkowie w niedziele po Mszy św. o godz. 13.30. Spotkanie grupy młodszej w Nietkowie w środę na Mszy św. o godz. 17-tej.

  5. W czwartek 28 listopada o godzinie 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie zespołu organizującego wigilię dla osób starszych i samotnych. Do wzięcia udziału w spotkaniu zachęcamy wszystkie osoby chcące zaangażować się w tegoroczną wigilię, która odbędzie się w piątek 13 grudnia. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o zgłaszanie osób starszych i samotnych do księży, bądź Pani Bożeny Kapeli (w Czerwieńsku) lub Eli Śliwińskiej (w Nietkowie). Prosimy podawać imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu zgłaszanej osoby.

  6. Również w czwartek po Mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.

  7. Drodzy Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia uBIBLIJNIEni.pl, dnia 23 listopada (w sobotę) o godz. 12.30 w Czerwieńsku przy ul. Zielonogórskiej 43b odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zostaje ono zwołane z powodu kończącej się kadencji Zarządu i Komisji Rewizyjnej, co wymaga wyborów. Dla ich ważności potrzebna jest obecność przynajmniej połowy członków Stowarzyszenia. W związku z tym prosimy o obecność.

  8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia Niedziela roku liturgicznego. Święto Patronalne Zielonogórsko–Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu. Taca przeznaczona na Seminarium.

  9. Od 12 listopada trwa zbiórka funduszy na rzecz remontu kościoła w Nietkowie. Członkowie komitetu odwiedzają każdą rodzinę, a przekazywane środki są potwierdzane podpisem Darczyńców. Średnia wysokość wpłaty od jednej rodziny szacowana jest na poziomie 150 zł – oczywiście każdy decyduje samodzielnie o wysokości przekazywanej kwoty na remont kościoła. Datki można przekazywać na konto parafialne, a na portalu allages.pl można dokonywać wpłat internetowych. Liczy się czas, bo ostatnia faktura w projekcie powinna być opłacona do 12. grudnia. O podejmowanych działaniach będziemy informować na bieżąco.

  10. Rekolekcje Biblijne pod hasłem “Spotkanie Jezusa ze św. Piotrem” odbędą się w naszej parafii w terminie 6-8 grudnia. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich Parafian. Można także zaprosić osoby spoza parafii. Koszt rekolekcji 30 zł. Zapisy i wpłaty u p. Lesławy Galik lub w zakrystii. Rekolekcje poprowadzi Ks. Łukasz

  11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.