1. Dziś 25 listopada przypada 34 Niedziela Zwykła, ostatnia w roku liturgicznym – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Należy spełnić zwykłe warunki oraz odmówić publicznie akt poświecenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Porządek Mszy św.:
 • Czerwieńsk: w tygodniu o 18.30, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 12.00 i 19.00
 • Nietków: w środę o 17.00, w I piątek o 17.00 /spowiedź 16.30/ w niedzielę o 9.00 i 13.30.
 1. Dziś Święto Patronalne Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu. Taca przeznaczona jest na Seminarium.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów na plebanii.
 3. Spotkanie dla grup młodszych kandydatów do bierzmowania: Czerwieńsk – czwartek o godz. 18.30; Nietków: niedziela o godz. 13.30.
 4. Uwaga! Zmiana godzin i dni urzędowania kancelarii parafialnej. Od najbliższego tygodnia kancelaria czynna we wtorek po Mszy św. wieczornej i w piątek po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do uczestniczenia w wieczornej Mszy św. a następnie załatwiania spraw w biurze.
 5. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. wieczorną. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00. Zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. wieczornej; w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
 6. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza – godz.17:00; grupa starsza – po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 7. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu – niedziela adoracyjna. Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”. Po Mszy św. o godz. 19.00 katecheza dla dorosłych, spotkanie dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania oraz rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 8. Parafialne rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w sobotę 15 grudnia o godz. 18.30. Zakończą się we wtorek okazją do spowiedzi św. Poprowadzi je ks. Robert Klemens Filipin ze Świętej Góry w Gostyniu. W tym czasie będą trwały również rekolekcje adwentowe dla szkoły podstawowej w Czerwieńsku i Nietkowie. Plan szczegółowy podamy za tydzień.
 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po mszy, przy wyjściu do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci z lampionem na roraty w środku.