Po 8 dniach intensywnej pracy misjonarzy, których prowadził ks. Rafał i Pani Magda Misje dobiegły końca. A ich zwieńczeniem był zaplanowany na zakończenie koncert uwielbienia prowadzony przez samych misjonarzy, którzy w dużej części są muzykami.

Ale, że życie dopisuje często własne dodatkowe działania, tak i dzisiaj w Nietkowie, dlatego, że to zakończenie przypadło w dniu odpustu naszej filii – na scenie pojawił się lokalny zespół śpiewaczy. Wystąpił również Pan Jarosław Karbownik, który przedstawił  nam swoje talenty.

Teraz, kiedy już opadają emocje i duch parafian wraca do codzienności okaże się, jak głęboko dotknął nas, jako parafię, Duch Święty. Ile pozostanie w nas woli i zwyczajnego działania. W istniejących grupach. A może w grupach, które dopiero powstaną.

Jeśli czujesz, że te Misje dokonały jakiejś przemiany wewnętrznej – skontaktuj się z ks. proboszczem. Nie zakopuj swojego talentu. Pomnażaj go, a Pan będzie błogosławił.

Wróćmy jeszcze raz do tego, co się dzisiaj wydarzyło. Poniżej galeria ze zdjęciami i linki do parafialnego kanału na YouTube.

Galeria

Nietkowianki

Jarek

Koncert uwielbienia 1

Koncert uwielbienia 2

Koncert uwielbienia 3

Koncert uwielbienia 4

Koncert uwielbienia 5

Podziękowanie misjonarzom