Zapraszamy

W sobotę 27 kwietnia b.r. do Czerwieńska na Jubileuszowe spotkanie Oazy- Plan spotkania:

16.00- Msza św. w kościele

17.00 – Agapa w ogrodzie za plebanią:

  • posiłek
  • dzielenie się wspomnieniami
  • śpiew piosenek oazowych

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 21.04.2024 r.

tel.: 660-554-985, e.mail: xdarekorlowski@gmail.com

W 2024 roku Ruch Światło-Życie, (zwany także Oazą) w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej obchodzi jubileusz 50. lat swego istnienia.

W przeciągu tego czasu wiele osób zawdzięcza swoją chrześcijańską formacje Oazie poprzez uczestnictwo: czy to w grupach parafialnych, czy też w wakacyjnych rekolekcjach oazowych. Również w parafii p.w. św. Wojciecha w Czerwieńsku wiele osób zetknęło się z tym Ruchem, szczególnie gdy proboszczem był ś.p. ks. Zygmunt Lisiecki zaangażowany moderator oazy. Obchody jubileuszu są okazją do wspomnień i wdzięczności. Chcielibyśmy więc zaproponować spotkanie, które byłoby do tego okazją.

Ks. proboszcz Dariusz Orłowski
i parafialna wspólnota Oazy