Z tygodniowym poślizgiem udało się zebrać na kolejnym – ostatnim przed wakacjami – spotkaniu Kręgu Biblijnego w salce parafialnej. I chociaż nie było wielu z tych, którzy przychodzą systematycznie, to i tak frekwencja była duża. I, tak, jak wchodzi to pomału w nową tradycję, spotkanie rozpoczęło się i zakończyło śpiewem przy akompaniamencie gitary, na której grał ks. Proboszcz. I kolejny raz połączenie czytań ze Starego Testamentu z czytaniami z Nowego przynosi coraz więcej pożytku uczestnikom spotkań. Czas wakacji, rządząc się swoimi prawami, będzie zatrzymaniem w rozważaniach podczas znanych nam spotkań. Ale spróbujemy zorganizować spotkanie i w luźniejszej atmosferze pogłębić lub podzielić się, znajomością Biblii. Na to spotkanie serdecznie już teraz zapraszamy. Szczegóły wkrótce.