Udało mi się być dzisiaj również w Nietkowie, gdzie tamtejsza wspólnota podczas Mszy św. o godz. 9:00 rozpoczęła obchody Uroczystości Bożego Ciała.

Na zakończenie Eucharystii mieszkańcy Nietkowa i Lasek poprzez swoich przedstawicieli złożyli ks. Dariuszowi i ks. Mariuszowi życzenia z okazji święceń kapłańskich. Wybrzmiały słowa głębokie, których treść pokazała zarówno oczekiwania wspólnoty, jak i wzajemną zależność kapłana i parafian.

Na zakończenie Mszy św. Zebrani wyruszyli w procesji Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, aby swoim świadectwem ogłaszać światu (nawet temu lokalnemu), że wiara bez uczynków jest martwa.

Zapraszam do Galerii, gdzie możemy zobaczyć dzisiejszy dzień okiem obiektywu fotografa