Kontynuujemy pogłębianie znajomości Pisma Świętego i podczas tego cyklu spotkań Kręgu Biblijnego wychodząc od Listu św. Pawła do Rzymian, wędrujemy przez Słowo Boga, które jest nam dane, a które dzisiaj poprowadziło nas do ukazania Chwały nieba, jako celu życia chrześcijańskiego.

Głębia Biblii, poparta Tradycją wyrażoną w Katechizmie Kościoła Katolickiego, coraz dobitniej i pełniej pokazuje tym wszystkim, którzy chcą Bogu ofiarować swój czas i chęć wchodzenia w tajemnice zawarte w Jego Słowie, że Bóg jest żywy i prowadzi nas do zbawienia.

Pozwala nam się odkryć w Jezusie, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. Pozwala nam się odnaleźć w wierze, nadziei i miłości. Bo tylko człowiek WIERZĄCY całym sobą, że jest jeden Bóg, może mieć NADZIEJĘ, że żyjąc tu, w tym świecie, ma zapewnione przez Jezusa mieszkanie w przyszłym życiu, które nie jest czymś wydumanym, jakąś bajeczką dla grzecznych dzieci – ale realnym celem, do którego możemy dotrzeć tylko poprzez MIŁOŚĆ, którą daje nam Ojciec, przez Syna w Duchu Świętym.

Niech słowa znanej piosenki, pomogą nam odnaleźć się wzajemnie. Może też podczas spotkań Kręgu Biblijnego.

Kochany bracie kochana siostroNie wiem kim jesteś nie wiem gdzie żyjeszLecz chcę dla ciebie poświęcić wszystkoChcę dać ci siebie
Takie jest prawo miłościKtóre dał PanTakie jest prawo miłościJest kluczem do nieba bramTakie jest prawo miłościI jego strzeżmyI miłość wszystkim dokołaZe sobą nieśmy
Gdziekolwiek jesteś skądkolwiek przyjdzieszNa jakiejkolwiek spotkam cię drodzeZawsze otwarte moje ramionaPrzygarną ciebie