1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny – patronalne święto rodzin katolickich. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwa małżonków.
 2. Dzisiaj w ostatnim dniu roku o godz. 16.00 nabożeństwo dziękczynno-błagalne z podsumowaniem roku. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.
 3. Jutro – w pierwszy dzień Nowego Roku – uroczystość Matki Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Pokoju. Na Msze św. zapraszamy wg porządku niedzielnego – nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W sobotę przypada uroczystość Epifanii czyli Objawienia Pańskiego, w tradycji nazywana świętem Trzech Króli. Msze św. wg porządku niedzielnego – z poświęceniem kredy i kadzidła. Msza św. z godz. 19.00 jest przesunięta na godz. 17.00. Po tej Mszy św. wspólne kolędowanie dla grup parafialnych w MGOK. Ofiara z tacy przeznaczona jest na misje.
 6. Od 2 stycznia zaczynamy wizytę duszpasterską. Chcielibyśmy odwiedzić wszystkie rodziny i osoby samotne, które pragną błogosławieństwa i spotkania ze swoimi duszpasterzami. Dlatego prosimy o wspólną troskę w przygotowanie i przebieg tych spotkań. Plan kolędy zamieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej.
 7. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 15,30, w soboty o godz. 10.00, w niedziele i uroczystości nie kolędujemy.
 8. W trakcie „Kolędy” będzie odprawiana Msza św. o godz. 8.00 od poniedziałku do piątku, w sobotę o 18.30, stąd prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności.
 9. W okresie „Kolędy” kancelaria parafialna czynna jest w soboty od godz. 08.00 do 9.00.
 10. W czasie „Kolędy” nie będzie w ciągu tygodnia Mszy św. w Nietkowie.
 11. W następną Niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrztu Pańskiego z obrzędem błogosławieństwa wody.
 12. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie PSP im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku zapraszają na VI edycję „Szkolnego Kolędowania” we wtorek 9 stycznia o godz. 11.00 przed Urzędem Miasta w Czerwieńsku.
 13. Życzymy pokoju i błogosławieństwa Bożego na cały Nowy Rok.