1. Jutro, w poniedziałek, 1 czerwca (tradycyjnie drugi dzień Zielonych Świąt), obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
  2. 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Będziemy modlić się za dzieci o czyste i dobre serca dla nich, o ich duchowy wzrost i bezpieczeństwo w trudnych czasach.
  3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe:
  • CZERWIEŃSK – w tygodniu o godz.  17.45, w niedzielę o godz. 18.45
  • NIETKÓW – w tygodniu w kościele w dniach bez Mszy o godz. 19.00; w środę po Mszy św.
    o 17.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  • LASKI – przy krzyżu w dni bez Mszy w Nietkowie o godz. 19.00.
  1. W czwartek, 4 czerwca, święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dzień szczególnej modlitwy za powołanych do kapłaństwa, o ich świętość i wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu. Zapraszamy Przyjaciół Paradyża na nabożeństwo czerwcowe i Mszę św. o godz. 18.30.
  2. W tym tygodniu  pierwszy piątek miesiąca. Do Sakramentu Pokuty można przystąpić kwadrans przed wieczorną Mszą św.
  3. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego rozważania Ewangelii.
  5. W sobotę przypada 10 rocznica uroczystej beatyfikacji ks. Jerzego Popiełuszki.
  6. W przyszłą niedzielę, 7 czerwca,  uroczystość Najświętszej Trójcy. Jednocześnie  doroczny Dzień Dziękczynienia.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św.
  8. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. o godz. 18.30, w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  9. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek w godz. od 19.30 do 20:00. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości i przychodzenie w maseczce.
  10. Nie zbieramy tacy w sposób tradycyjny. Ofiarę można złożyć do puszki przy wyjściuz kościoła lub też wpłacić na konto parafii. Ofiary te są przeznaczane na utrzymanie parafii. Bardzo za nie dziękujemy.
  11.  Rząd zniósł ograniczenia dotyczące ilości osób uczestniczących w Mszach św. Zachowujemy jednak obowiązek zakrywania nosa i ust. Nie dotyczy ten obowiązek duchownych podczas sprawowania kultu. W naszej parafii duchowni zakrywają usta i nos podczas obrzędu Komunii św. w czasie Eucharystii. Prosimy, by dbać o zdrowie swoje i innych i stosować się do zaleceń.
  12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.