1. Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Porządek Mszy św.:
 • Czerwieńsk: 6:00, 10:30, 12:00, 19:00; Nietków: 6:00, 13:30.
 1. Jutro II Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. wg porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na KUL i uczelnie katolickie w naszej diecezji.
 2. dni powszednie od wtorku do soboty Msze św. w Czerwieńsku codziennie o 18:30;
  w Nietkowie w środę o 17:00.
 3. Odpust parafialny jest jednym z najważniejszych wydarzeń w każdej parafii, świętem wspólnoty, jaką ona tworzy. W naszej parafii Odpust obędzie się we wtorek, 23 kwietnia. Tuż po Świętach w Oktawie Wielkanocy. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy naszych parafian do uczestnictwa. Po Mszy św. odbędzie się „Koncert Wiosenny” chóru szkoły muzycznej YAMAHA z Zielonej Góry. Serdecznie zapraszamy.
 4. W najbliższy piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
 5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w piątek.
 6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia w Kościele. Zapraszamy wszystkich na godzinę 15:00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 7. Za tydzień zbiórka na Fundusz Remontowy. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy w Czerwieńsku kwotę 2113 zł, w Nietkowie kwotę 1021,91 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele remontowe.
 8. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl zaprasza na Trzecie Święto Biblii, które odbędzie się w Zielonej Górze przy parafii Ducha Świętego, w sobotę po Wielkanocy, 27 kwietnia. Zaproszenie skierowane jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą poznawać bardziej Pismo święte. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablocie i na stronie internetowej www.ubiblijnieni.pl.
 9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas diecezjalnej.
 10. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam pięknie przeżywać tegoroczne Święta. Wszystkim, którzy zadbali o posprzątanie i wystrój kościołów, zarówno w Czerwieńsku, jak i w Nietkowie. Bóg zapłać za przygotowanie liturgii Świętego Triduum Paschalnego Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz tym wszystkim, którzy uświetnili te wydarzenia piękną oprawą muzyczną. Serdeczne podziękowania kierujemy wobec tych, którzy przewodniczyli modlitwie adoracyjnej podczas czuwania przy Ołtarzu Ciemnicy i przy Grobie Pańskim. Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o nas w dniu ustanowienia sakramentu święceń. Za życzenia i kwiaty. Za życzliwość i wszelką troskę o Waszych kapłanów nie tylko od święta ale w każdy dzień roku. Nie jest naszą intencją kogokolwiek pominąć za dobro jakiego w tym czasie doznaliśmy i z którego skorzystała cała wspólnota. Wszystkim za wszystko jeszcze raz dziękujemy.
 11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.