Ogłoszenia parafialne na niedzielę 5.06.2022 r.

1. Jesteśmy po Misjach Parafialnych, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w ich organizację:

– Paniom, które posługiwały w kuchni na plebani i przygotowywały posiłki i ciasto,

– Strażakom z OSP za pomoc w postawieniu nowych krzyży misyjnych w Czerwieńsku i Nietkowie,

– osobom, które przygotowały koncerty, ustawiali scenę, namioty i stoły oraz tym, którzy upiekli ciasto. Bóg zapłać wszystkim za zaangażowanie.

Teraz naszym wspólnym zadaniem jest zadbanie o to, aby Misje przyniosły owoc zarówno w każdym z nas indywidualnie, jak również w naszej wspólnocie parafialnej. Zapraszamy do włączenie się w istniejące wspólnoty parafialne: Żywy Różaniec, Caritas, Krąg Biblijny, oazę młodzieżową. Jeśli ktoś czuje poruszenie serca, a nie wie jak na to odpowiedzieć prosimy wysłać sms na parafialny nr tel. lub wpisać się na listę, która jest przy wyjściu z kościoła. Nie pozostawajmy bierni na natchnienia Ducha Świętego.

2. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych

w Czerwieńsku – w niedzielę o godz. 18.30 i w dni powszednie o godz. 17.30,

– w Nietkowie w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 i w środę po Mszy św. o godz. 17.00.

4. Jutro w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

5. Kandydaci do bierzmowania z kl. 8 mają swoje spotkanie organizacyjne w środę 8.06 o godz. 18.30 w kościele w Czerwieńsku. Obecność obowiązkowa.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po Mszach św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozof.-Teologiczny w Zielonej Górze.

7. Za dwa tygodnie w sobotę 18 czerwca w Rokitnie główne obchody jubileuszu 50-lecia naszej diecezji. Organizowany jest autokar do Rokitna, zapisy w zakrystii, koszt 35 zł. Plan uroczystości w Rokitnie w gablocie przed kościołem.

8. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Alan Władykowski z Czerwieńska i Katarzyna Barcikowska ze Słubic.

9. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

10. Nietków: W piątek 10.06 w przychodni lekarskiej w godz. 13.00–15.00 będzie możliwość dokonania bezpłatnego komputerowego badania wzroku. Szczegóły na plakatach.