Dzisiejszego wieczoru w kościele w Nietkowie odbył się pierwszy z cyklu planowanych wydarzeń pod nazwą Wieczór Uwielbienia. Dzięki inicjatywie ks. Proboszcza – Dariusza Orłowskiego, wspartego przez parafialną grupę doradczą – szybko plan został zrealizowany. I jak mogli przekonać się ci wszyscy, którzy byli podczas tej modlitwy w kościele w Nietkowie, był to czas głębokiego zjednoczenia z Jezusem. Czas zanurzenia w Duchu Świętym. A dzięki Scholi z Wilkanowa, oprawa muzyczna jeszcze bardziej uwydatniła uczucie podniosłości chwili.

Śpiew przeplatany spontaniczną modlitwą uwielbienia Boga, Dziękczynienie za wszystko, co od Niego otrzymujemy. Błogosławieństwo przechodzącym Jezusem w Najświętszym Sakramencie. I na koniec możliwość dotknięcia się Jego szat, na podobieństwo kobiety cierpiącej na krwotok, o której była mowa w odczytanej dzisiaj Ewangelii.

Tego wszystkiego mogliśmy doświadczyć dzisiaj. Za miesiąc drugi Wieczór Uwielbienia. Tym razem w Czerwieńsku, gdyż taki jest plan, aby te nabożeństwa było naprzemiennie w obu kościołach naszej parafii.

Już teraz zapraszamy Cię – przyjdź i daj się dotknąć Duchowi Świętemu. On czeka…

Poniżej prezentujemy link do Galerii, gdzie zamieszczamy zdjęcia z dzisiejszego nabożeństwa oraz plik mp3 do odsłuchania śpiewów i modlitw na początek. A na naszym kanale na YouTube zamieszczamy filmy, które mamy nadzieję – zachęcą szeroką rzeszę parafian do takiego planowania czasu, aby być jak najczęściej na spotkaniu z Bogiem w jednej z naszych świątyń.

Galeria

Słuchaj wstęp:

Słuchaj pieśni i modlitwy na rozpoczęcie:

Poniżej linki do filmów na parafialnym kanale YouTube (będą aktywne, jak zakończy się transfer)

Pierwszy Wieczór Uwielbienia – uwielbienie

Pierwszy Wieczór Uwielbienia – dziękczynienie

Pierwszy Wieczór Uwielbienia – uwielbienie2

Pierwszy Wieczór Uwielbienia – Słowo na życie w wierze

Pierwszy Wieczór Uwielbienia – błogosławieństwo z dotknięciem