1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu.  Porządek Mszy św.:

  • Czerwieńsk: w tygodniu o 18.30, w niedzielę o 7.30 (godzinki 7.10), 10.30 12.00 i 19.00

  • Nietków: w środę o 17.00, w niedzielę o 9.00 i 13.30 /I piątek miesiąca o godz. 17.00/.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja 15 minut przed każdą Mszą św. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które zakończą się we wtorek 3 marca okazja do spowiedzi świętej. Rekolekcje prowadzi nasz ks. Łukasz. Plan szczegółowy w gablocie i na stronie parafii.

 2. Kancelaria parafialna czynna tylko w piątek od godz. 19.00 do 20.00.( ze względu na rekolekcje)

 3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – Czerwieńsk – w każdy piątek o godz. 16.00 dla dzieci, o godz. 18.00 dla dorosłych i młodzieży. W Nietkowie po Mszy św. w tygodniu.

 4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Czerwieńsku w niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.15 a w Nietkowie po Mszy św. w niedziele o godz. 9.00. Taca z nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

 5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas na plebanii w środę o godz. 18.00.

 6. Spotkanie katechetów na plebanii w środę o godz. 19.00.

 7. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek kwotę 458,20 PLN, a w kopertach parafianie złożyli kwotę 920 PLN. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 8. Zaprzyjaźnieni z naszą parafią wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu “Młodzi dla Kamerunu” z Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze zachęcają do dorocznego już zakupu cegiełki na budowę szkoły dla dzieci w Kamerunie. Koszt produkcji cegiełki w postaci kalendarza to 10 złotych, do nabycia po Mszach św. Serdeczne Bóg zapłać. Za wsparcie dziękuje opiekun wolontariuszy – Istiena Boguszewicz-Gnatowicz

 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.