Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9.10.2022 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na Fundusz Nowego Tysiąclecia czyli stypendia dla ubogiej i zdolnej młodzieży jako żywy pomnik papieża Jana Pawła II.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:

w Czerwieńsku: w dni powszednie – o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.30.

Różaniec dla dzieci w czwartek i piątek o godz. 16.00.

w Nietkowie – w niedzielę o godz. 8.30, w środy o godz. 17.00 w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00. Różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku w salce przy plebani próba śpiewu Akatystu, zapraszamy chętne osoby lubiące śpiewać. Akatyst czyli pieśń ku czci Matki Bożej zostanie zaśpiewany w niedzielę 23.10 o godz. 18.15 w kościele w Czerwieńsku.

5. W czwartek 13 października ostatnia już w tym roku piesza pielgrzymka do Łężycy na nabożeństwo fatimskie. Zbiórka o godz. 17.30 przed plebanią w Czerwieńsku.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

7. Małżeństwa, które chciałyby się włączyć w formację o tematyce małżeńskiej i rodzinnej zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w salce przy plebani w Czerwieńsku.

8. Są już dostępne kartki na modlitwę za zmarłych tzw. Wypomiki. Znajdują się na stoliku z prasą katolicką. Po wypełnieniu i dołączeniu dobrowolnej ofiary przynosimy je do zakrystii lub składamy na tacę.

9. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela i dołączone czasopismo „Życie z wiarą” oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

10. Październik jako miesiąc różańca św. to dobra okazja do włączenia się we wspólnotę Żywego Różańca. Członek Żywego Różańca zobowiązuje się do odmówienia jednego dziesiątka różańca w ciągu dnia w określonej intencji. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się do księży.

Ks. Dariusz Orłowski