Wychodząc trochę naprzeciw szybko zmieniającej się sytuacji, parafianie w Czerwieńsku postanowili złożyć życzenia urodzinowe ks. Dariuszowi dzisiaj, czyli w przededniu urodzin. A to dlatego, że jutro na wieczornej Mszy nie będzie to możliwe.

Drobne gesty naszej pamięci i życzenia, w których padło wiele ciepłych i budujących słów, składa się na dobrą, wzajemną relację naszego proboszcza i parafian. Niech to wszystko, a także modlitwa, którą wzajemnie się otaczamy pozwala bardziej optymistycznie patrzeć na wzrost duchowy naszej parafii. Zwłaszcza w aktualnie trudnych czasach do dobrej i bezinteresownej współpracy kapłana i świeckich.

Księże Darku, jeszcze raz dziękujemy Bogu, że jesteś z nami. I zapewniamy o wsparciu modlitwą Ciebie i dzieł, których podejmujesz się w naszej parafii. Szczęść Boże.

Galeria