1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona Tydzień Miłosierdzia. W najbliższą środę, 26 kwietnia, po Mszy św. o godz. 17:00 w Wiejskim Domu Kultury
    w Nietkowie spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  2. O dziełach miłosierdzia realizowanych w naszej parafii opowiedzą członkowie Parafialnego Zespołu Caritas w niedzielę 7 maja. Tego też dnia będziemy mogli złożyć po Mszach św. do puszek ofiary na potrzeby Caritas diecezjalnej.
  3. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia dziś o godz. 15:00 w kościele parafialnym.
  4. Dziś przeżywamy także uroczystości odpustowe ku czci św. Wojciecha – patrona naszej parafii. Msza św. odpustowa o godz. 12:00. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne świętowanie przy Ratuszu.
  5. Dziś zbieramy ofiary na Fundusz Remontowy w naszej parafii. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy na ten cel w Nietkowie 1.576 PLN a w Czerwieńsku 1.894,72 PLN. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. W sobotę o godz. 17:00 odprawiona będzie dodatkowa Msza św. w intencji osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin.
  7. 2 maja obchodzić będziemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, a 3 maja Święto Konstytucji 3 Maja. W związku z tymi wydarzeniami zapraszamy 2 maja, we wtorek, na uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny z udziałem władz i wojska na godz. 11:00, a bezpośrednio po niej –
    na uroczystości pod pomnikiem przy Ratuszu.
  8. W najbliższy czwartek, 27 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18:30 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  9. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę (po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – do godz. 20:00) i w sobotę od godz. 8:00 do godz. 9:00.
  10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy św. do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.
  11. Próby dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz. 14:00 i środę o godz. 15:00.