Jak było zapowiadane, jesteśmy w trakcie finalizowania przygotowań  do rozpoczęcia Adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym w Czerwieńsku. Oficjalne rozpoczęcie Adoracji będzie miało miejsce w poniedziałek, 21 czerwca 2021 r. o godz. 9:00. Począwszy od tego dnia, codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 17:00 będzie możliwość adorowania Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie w bocznej kaplicy kościoła parafialnego. W tym czasie kościół będzie otwarty.

Aby zapewnić stałą obecność przynajmniej jednej osoby podczas wystawienia na stoliku z gazetami leży lista, gdzie można się wpisać i potwierdzić swoją obecność w kościele. Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy będą w stanie wygospodarować pół godziny lub godzinę aby ją ofiarować Bogu i wspólnocie parafialnej. W miarę możliwości, prosimy aby ofiarowany czas był na konkretny dzień tygodnia nie jednorazowo, ale na stałe.

Poniżej poglądowa lista pierwszego dnia dnia czuwania.