Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11.04.2021 r.

1. Dzisiaj w święto Miłosierdzia Bożego – rozpoczynamy także Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.

2.  W środę obchodzimy ustanowione w 2019 r. przez Sejm RP święto Chrztu Polski, który według tradycji odbył się w Wielką Sobotę 14 kwietnia 966 r. Z tej racji zachęcamy, aby  kościoły i domy parafialne udekorować flagami polskimi i watykańskimi.

3. W czwartek 15.04 po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele w Czerwieńsku odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Uczestnicy proszeni są mieć ze sobą Pismo św. Starego i Nowego Testamentu.

4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 w Czerwieńsku i o godz. 13.30 w Nietkowie zapraszamy dzieci I. komunijne i ich rodziców.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka na Parafialny Fundusz Remontowy.

6. Istniejąca przy naszej parafii młodzieżowa grupa oazy chce się zaprezentować i bardziej poznać i zaprasza młodych z ostatnich klas szkoły podstawowej oraz ze szkół średnich na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 24 kwietnia o godz. 16.00 w salce lub na podwórku przy plebanii w Czerwieńsku. Będzie coś dla ducha i dla ciała. Zapraszamy młodzież pragnącą bardziej zaangażować się w życie parafii.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Przypominamy, że Msza św. z Czerwieńska w niedzielę o godz. 10.30 i 12.00 są transmitowane przez internet. Dostęp na stronie internetowej parafii.

Ks. Dariusz Orłowski

Proboszcz