Ogłoszenia parafialne na niedzielę 14.03.2021 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na cele naszego Parafialnego Caritas.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w niedzielnych nabożeństwie Gorzkich Żali:

– w Czerwieńsku dzisiaj o godz. 18.15 – z kazaniem pasyjnym (zbierana ofiara przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu)

– w Nietkowie po Mszy św. o godz. 9.00.

3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej:

– w Czerwieńsku o godz. 16.00 – dla dzieci i o godz. 17.30.

w Nietkowie o godz. 16.30 (przed Mszą św. z uroczystością Św. Józefa)

4. W piątek 19 marca uroczystość św. Józefa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza św. w Nietkowie – o godz. 17.00, w Czerwieńsku – o godz. 18.00.

5. Za tydzień 21 marca rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, poprowadzi je o. Waldemar – Kapucyn z Wałcza. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w niedzielę na Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek w Czerwieńsku i Nietkowie zarówno przed południem, jak i wieczorem. Spowiedź św. jest przewidziana we wtorek 23.03. Plan rekolekcji jest dostępny na stronie internetowej parafii, a także na ulotkach i na plakatach. Rekolekcje z Czerwieńska będą również transmitowane przez internet.

6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 w Czerwieńsku i na godz. 13.30 w Nietkowie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców.

7. Po Mszy św. do nabycia świece Caritas na stół świąteczny w cenie 15 zł., a także prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny oraz specjalne czasopismo poświęcone św. Józefowi w cenie 9 zł.

8. Ogłoszenie tylko dla Nietkowa:

Na stoliku w tyle kościoła jest skarbonka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Ks. Dariusz Orłowski