Ogłoszenia parafialne na niedzielę 12.09.2021 r.

1. Dzisiaj w Warszawie na Mszy św. o godz. 12.00 w świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się beatyfikacja Matki Elżbiety Róży Czackiej i Kard. Stefana Wyszyńskiego.
  1. Zeszłej niedzieli w zbiórce do puszek na pomoc dla uchodźców zebrano kwotę 1484 zł 95 gr. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.
  1. Jutro w poniedziałek 13 września piesza pielgrzymka z Czerwieńska do Łężycy na nabożeństwo fatimskie. Wyjście o godz. 17.30 spod plebani. Powrót transportem zorganizowanym. Zapraszamy do udziału.
  2. Wszystkich chętnych do śpiewania Akatystu ku czci Bogurodzicy zapraszamy na pierwszą próbę 14 września (wtorek) po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku w salce przy plebani. Przyjść może każdy w każdym wieku zabrać należy tylko uśmiech i dobre chęci. Chciejmy zawierzyć wszystko przez serce Maryi.
  3. W czwartek 16.09 po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 w Czerwieńsku kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego w salce przy plebani.
  4. W piątek 17.09 o godz. 17.30 w Zespole Szkół w Czerwieńsku przy ul. Zielonogórskiej 43B rozpoczyna się  Kurs Ewangelizacyjny Nowe Życie, którego celem jest odnowienie entuzjazmu wiary. Zajęcia odbędą się także w sobotę przed i po południu oraz w niedzielę do południa. Na Kurs zapisało się już 28 osób. Dlaczego nie ma wśród nich Ciebie? Szczegóły na ulotkach.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Parafialny Fundusz Remontowy. Prosimy także Parafian o składanie ofiar do kopert szczególnie na Liturgię (kwiaty i organistę) i Seminarium Duchowne bo kończą się środki na te cele.
  6. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do osobistej modlitwy.
  7. W sobotę 25 września odbędzie się pielgrzymka mężczyzn do Międzyrzecza jej plan jest na plakacie przed kościołem oraz na ulotkach. Organizujemy wyjazd samochodami, chętnych mężczyzn prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Natomiast w sobotę 2 października odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Będziemy organizować wyjazd autokarowy. Kosz 35 zł. Zapisy w zakrystii.
  8. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.