Ogłoszenia parafialne na niedzielę 16.10.2022 r.

1. Na Fundusz Nowego Tysiąclecia w naszej parafii zebrano kwotę 1883 zł. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na nasz Parafialny Fundusz Remontowy. Dzisiaj także liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. oraz przystępujących do Komunii św.

2. Małżeństwa, które chciałyby się włączyć w formację o tematyce małżeńskiej i rodzinnej zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w salce przy plebani w Czerwieńsku.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych:

w Czerwieńsku: w dni powszednie – o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 18.30.

Różaniec dla dzieci w czwartek i piątek o godz. 16.00.

w Nietkowie – w niedzielę o godz. 8.30, w środy o godz. 17.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00. Różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.

4. We wtorek święto Łukasza Ewangelisty – Patrona Służby Zdrowia, pamiętajmy w modlitwie o Pracownikach Służby Zdrowia.

5. W środę 19.X modlitwę różańcową na nabożeństwach w Czerwieńsku o godz. 17.30 i w Nietkowie o godz. 17.00 poprowadzi młodzież – kandydaci do bierzmowania z kl. 8 (Msza św. w środę Nietkowie po różańcu o godz. 17.30).

6. W czwartek po Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku w salce przy plebani kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy do udziału.

7. Dzieci z kl. 3, 4 i 5 szkoły podstawowej (dziewczyny i chłopcy), które chciałyby włączyć się w formację Oazy Dzieci Bożych zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11.45 w salce przy plebani w Czerwieńsku.

8. W przyszłą niedzielę 23.X w ramach nabożeństwa różańcowego zapraszamy na śpiew Akatystu – pieśni ku czci Bogurodzicy – rozpocznie się on o godz. 18.15 w kościele w Czerwieńsku. Każdy uczestnik otrzyma świecę. Ostatnia próba śpiewu Akatystu dla osób chętnych – jutro w poniedz. 17.X o godz. 18.30 w salce przy plebani w Czerwieńsku.

9. Osoby, które chciałyby włączyć się do Żywego Różańca (członek zobowiązuje się do odmówienia codziennie jednej dziesiątki różańca) prosimy o zgłoszenie tej chęci do ks. Proboszcza.

10. Są już dostępne kartki na modlitwę za zmarłych z naszych rodzin tzw. Wypominki. Znajdują się na stoliku z prasą katolicką. Po wyraźnym wpisaniu imion i dołączeniu dobrowolnej ofiary przynosimy je do zakrystii, na kopercie proszę napisać nazwę ulicy.

11. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny (z dołączoną kolejną płytą CD z tekstami biblijnymi), Niedziela i dołączone czasopismo „Życie z wiarą” oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Proboszcz

Ks. Dariusz Orłowski