Ogłoszenia parafialne na niedzielę 19.09.2021 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Parafialny Fundusz Remontowy.

2. W tym tygodniu obchodzimy:

w poniedziałek – św. męczenników Andrzeja i Pawła z Korei

we wtorek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

w czwartek – św. Ojca Pio

3. We wtorek po wieczornej Mszy św. wieczornej w Czerwieńsku w salce przy plebani próba śpiewu Akatystu ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą się włączyć w śpiew.

4. W czwartek 23.09 na Mszę św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku zapraszamy rodziców dzieci I-szo komunijnych ze Szkoły Podstawowej. Po Mszy św. czyli ok. godz. 18.30 w kościele spotkanie organizacyjne. I Komunia św. jest planowana: w Czerwieńsku – 8.05.2022 r., w Nietkowie – 16.05.2022 r.

5. W piątek 24.09 na Mszę św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII szkoły podstawowej. Po Mszy św. ok. godz. 18.30 w kościele spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania. Obecność kandydatów obowiązkowa.

6. W sobotę 25 września odbędzie się pielgrzymka mężczyzn do Międzyrzecza; jej plan jest na plakacie przed kościołem oraz na ulotkach. Organizujemy wyjazd samochodami, chętnych mężczyzn prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Natomiast w sobotę 2 października odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Jest organizowany wyjazd autokarowy. Kosz 35 zł. Zapisy w zakrystii.

7. Diecezjalna Grupa Modlitewna św. Ojca Pio zaprasza na uroczystość odpustową ku czci św. Stygmatyka 23.09 o godz. 18.30 w kościele św. Alberta w Zielonej Górze. Szczegóły na plakacie.

8. W kościele w Czerwieńsku w bocznej kaplicy NSPJ w dni powszednie trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9.00-17.30. Zachęcamy do osobistej modlitwy.

9. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.