1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie. Niedziela adoracyjna. Porządek Mszy św. (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 11.30 – suma odpustowa /nie ma Mszy św. o godz. 9.00 i 13.30/).
 2. Dziś dzień odpustu w Nietkowie połączony ze świętowaniem Dnia Dziecka. Serdecznie zachęcamy naszych parafian do uczestniczenia w tym wydarzeniu. Uroczysta Msza Święta odbędzie się o godzinie 11.30. Będzie to jedyna Msza św. w tym dniu w Nietkowie. Intencje z Mszy św. o godz. 9.00 i 13.30 zostaną odprawione o godz. 11.30. Po Mszy św. zapraszamy parafian, mieszkańców i wszystkich gości na festyn parafialny w parku przy kościele. Dziękujemy Paniom za upieczenie ciast. Szczególne podziękowania składamy PZC za organizację dzisiejszego przedsięwzięcia.
 3. Dzisiaj  zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
 4. Katecheza dla dorosłych i dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
 5. Spotkanie katechetów na plebanii we wtorek 4 czerwca po Mszy św. wieczornej.
 6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i w piątek od godz. 19.00 do 20.00.
 7. Zapraszamy na na nabożeństwo czerwcowe codziennie 30 minut przed Mszą  św. wieczorną.
 8. Egzamin dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek i środę od godz. 19.00 w kancelarii parafialnej. Lista z podziałem na grupy wywieszona jest w gablocie przy kościele.
 9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej w Nietkowie w najbliższą środę o godz. 17.00.
 10. W sobotę w salce przy plebanii odbędą się spotkania oazy: grupa młodsza, godz.17:00; grupa starsza: po Mszy św. wieczornej. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
 11. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca zbiórka na Dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Parafialną. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy do puszek 697,40 zł, a w kopertach  790 zł. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 12. Kurs przedmałżeński w parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze rozpocznie się w niedzielę 9 czerwca Mszą św. o godz.18:00. Spotkania codziennie po Mszy św. wieczornej.
 13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.