Dzięki uprzejmości realizatorów Wigilii dla osób starszych i samotnych w zakładce AUDIO zamieszczamy filmik podsumowujący to wydarzenie.

17 grudnia 2021 r. odbyła się kolejna Wigilia Parafialna dla osób starszych, samotnych i bezdomnych w Czerwieńsku. Całe wydarzenie zostało zorganizowane przy Parafialnym Zespole Caritas w nowej formule, dostosowując się do obostrzeń i limitów, więc odbyło się w kościele parafialnym p.w. św. Wojciecha w Czerwieńsku, a do przygotowań służył tutejszy Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury oraz praca, talenty i dobre serca wielu darczyńców, sponsorów, restauratorów, aktorów, chórzystów oraz wolontariuszy. Zapraszamy do relacji z przygotowań, wydarzenia, zorganizowanych niespodzianek w postaci Jasełek oraz występu chóru i rozdania wigilijnych paczek dla zainteresowanych. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, których nazwiska zamieszczamy na końcu relacji. Dzięki Wam, mimo że inaczej, to udało się pobyć razem i podzielić sercem z każdym, kto odpowiedział na zaproszenie! Błogosławionego Nowego Roku 2022

Oglądaj