1. Dzisiaj  XXVI Niedziela Zwykła. Porządek Mszy św. niedzielnych (Czerwieńsk 7.30, 10.30, 12.00 i 19.00; Nietków: 9.00 i 13.30; w tygodniu Msza św. w Czerwieńsku o godz. 18.30, w Nietkowie w środę o godz. 17.00).

 2. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od 19.00 do 20.00.

 3. We wtorek 1 października. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną przed Najświętszym Sakramentem, dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00. W Nietkowie różaniec dla dzieci w środę o godz. 16.45.

 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji powołań.

 5. Spowiedź św. pierwszopiątkowa w Nietkowie od godz. 16.30; w Czerwieńsku pół godziny przed Mszą św. wieczorną.

 6. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.

 7. Oaza Ruchu Światło – Życie naszej parafii zaprasza: wszystkie dzieci w wieku od 1 do 6 klasy szkoły podstawowej na spotkanie grupy Dzieci Bożych, które odbędzie się w sobotę o godz. 13:00 w salce przy plebani; młodzież w wieku od 7 klasy szkoły podstawowej do 1 klasy szkoły średniej na spotkanie grupy młodszej, które odbędzie się w sobotę o godz. 17:00 w salce przy plebani. Młodzież w wieku 2 klasy szkoły średniej i starsza na spotkanie grupy najstarszej, które odbędzie się w sobotę po Mszy Świętej, w salce przy plebani. Zapraszamy.

 8. Liturgiczna Służba Ołtarza zaprasza wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantem na zbiórkę, która odbędzie się w sobotę o godz. 10:00 w salce przy plebani.

 9. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna 5 października. Wyjazd z Lasek
  o godz. 7.30, z Nietkowa o 7.45, z Czerwieńska o 8.15. Koszt 30 zł. Zapisy w Czerwieńsku u p. Barbary Sekleckiej, w Nietkowie u p. Ewy Stekla.
  Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy również osoby spoza grona Żywego Różańca. Dziś ostatni dzień zapisów.

 10. Za tydzień I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu 15 minut przed każdą Mszą św. Katecheza dla dorosłych po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

 11. W październiku zapraszamy na katechezy przedchrzcielne. Katechezy w trzy kolejne soboty października (12 X, 19 X, 26 X) po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.

 12. Bezpłatne komputerowe badanie wzroku  w Czerwieńsku, w Przychodni AGIA MEDICA, w piątek 4 października. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.