Ogłoszenia parafialne na niedzielę 30.01.2022 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych.

2. Dzisiaj 20 min. przed wieczorną Mszą św. czyli od godz. 18.40 w kościele w Czerwieńsku zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu muzycznego „Echo” jest to rodzinny zespół pani Organistki Krystyny. Zespół będzie śpiewał także w czasie Mszy św. o godz. 19.00.

3. W środę 2.02 święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Msze św., na które przynosimy ze sobą zabezpieczone od wosku świece:

– w Nietkowie o 17.00.

– w Czerwieńsku o g. 18.00.

Na Mszy św. o godz. 18.00 w Czerwieńsku zaśpiewa schola muzyczna z Wilkanowa, a po Mszy św. półgodzinny koncert kolęd. Zapraszamy.

4. W czwartek 3.02 w Czerwieńsku po wieczornej Mszy św. w salce przy plebanii zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego rozpoczynające nowy cykl poznawania Pisma św.

5. W piątek pierwszy piątek miesiąca:

– przed południem od godz. 9.30 księża odwiedzą osoby chore w domach

– okazja do spowiedzi św.:

– w Nietkowie przed Mszą św. od godz. 16.30

– w Czerwieńsku przed Mszą św. od godz. 17.30 (w tym czasie adoracja Najśw. Sakr.)

6. Zmiana tajemnic Żywego Różańca:

– w Czerwieńsku w sobotę po Mszy św. o 18.00

– w Nietkowie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00

7. Za tydzień niedziela przed Światowym Dniem Chorego, po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

8. W przyszłą niedzielę 6.02 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przynoszą do kościoła świece komunijne, na Mszy św. o godz. 10.30 w Czerwieńsku i o godz. 13.30 w Nietkowie nastąpi ich poświęcenie.

9. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

10. Dzisiaj Gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jej sztab w Czerwieńsku znajduje się w Hali Sportowej Lubuszakna. Organizatorzy zapraszają do odwiedzin można tam wypić kawę, herbatę, zjeść dobre ciasto, wziąć udział w loterii fantowej, jest też ścianka fotograficzna z motocyklem.

Proboszcz

Ks. Dariusz Orłowski