Ogłoszenia parafialne na niedzielę 13.02.2022 r.

1. Zeszłej niedzieli podczas zbiórki na hospicja zebrano w naszej parafii kwotę w wys. 1388 zł i 50 gr. Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom.

2. Dzisiaj po Mszach św. w ramach zbiórki do puszek na Caritas chcemy wesprzeć naszą Parafiankę Panią Sylwię z Nietkowa, aby pomóc w zebraniu środków na jej rehabilitację po bardzo skomplikowanym złamaniu nogi. Bóg zapłać.

3. Dzisiaj kandydaci do sakr. bierzmowania z kl. 7 szkoły podstawowej mają swoje spotkanie formacyjne:

– młodzież ze szkoły w Nietkowie zapraszamy po Mszy św. o 13.30 w kościele w Nietkowie

– młodzież z Czerwieńska zapraszamy do kościoła w Czerwieńsku o godz. 17.00.

4. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w czwartek 17.02 po Mszy św. o godz. 18.00 w salce przy plebanii w Czerwieńsku. Zapraszamy osoby, które chcą poznawać Pismo św. Plan spotkań Kręgu Biblijnego na cały 2022 r. jest na ulotce, którą można wziąć wychodząc z kościoła.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na nasz Parafialny Fundusz Remontowy.

6. Do sakramentu małżeństwa zamierzają przystąpić:

Hubert Lewaszow zam. w Czerwieńsku i Karolina Chechła zam. w Resku – zap. 1.

7. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Ks. Dariusz Orłowski