W sobotę, 3 lipca, udało nam się wybrać w kolejną pielgrzymkę zorganizowaną w naszej parafii. Tym Razem, obecny Proboszcz – ks. Dariusz Orłowski – jako pierwszą przez siebie organizowaną pielgrzymkę zaproponował wyjazd do św. Wojciecha – patrona kościoła parafialnego – do Gniezna. I, jak mówili pielgrzymi, była to bardzo udana i miejmy nadzieję – owocna – wyprawa. Dopisało wszystko: ludzie, autokar, pogoda, pozytywny wpływ na siebie wzajemnie, życzliwość. Chociaż była to jednodniowa pielgrzymka, do realizacji były trzy planowane miejsca: Katedra w Gnieźnie z Mszą Świętą, Ostrów Lednicki – miejsce Chrztu Polski oraz Pola Lednickie – miejsce Spotkań Młodych, a dla nas miejsce odnowienia własnego Chrztu. Tym razem wodami Jeziora Lednickiego. Jakie będą owoce tego wyjazdu – czas pokaże. O jednym z owoców we właściwym czasie opowie ks. Proboszcz, jako, że ma mieć on wpływ na ubogacenie naszej wiary i łączności z Kościołem.

Zapraszam do Galerii, gdzie zamieszczam zdjęcia z tej pielgrzymki. Jeśli ktoś chce, aby w tym albumie znalazły się zdjęcia wykonane przez siebie – proszę je udostępnić admin@parafiaczerwiensk.pl

Zapraszam tych, którzy chcieliby podzielić się świadectwem przeżycia też pielgrzymki. Widząc wzruszenie, które towarzyszyło niejednej osobie – może warto to przekazać innym. Można to zrobić podpisując się pod tekstem, lub podpisać tylko inicjałem lub po prostu – pielgrzym. Wysłać je można na admin@parafiaczerwiensk.pl

Film z Pól Lednickich

Galeria BB