Wielkimi krokami zbliżamy się do świętowania narodzin Jezusa Chrystusa. Jednym z ważnych elementów czasu oczekiwania na Boże Narodzenie są Rekolekcje Adwentowe. W tym roku poprowadził je w naszej parafii znany nam już ksiądz – Tomasz Matyjaszczyk, dyrektor i założyciel Szkoły Ewangelizacji „Syn Dawida” w Żarach.

Rekolekcje te miały inną niż zwykle formułę, ale może to i dobrze. Może jest to moment naszego przebudzenia, odnalezienia się w sytuacjach innych, niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni? Ale, jak wszystkie wcześniejsze, miały jeden podstawowy cel – pomóc nam przygotować się do przeżycia czasu Narodzenia Jezusa. Zwłaszcza w naszych sercach.

Ostatniego dnia, jak to jest w zwyczaju wybrzmiały podziękowania ze strony naszych księży oraz przedstawicieli parafian.

Galeria

Zapraszamy do naszego kanału na YouTube, gdzie zamieściliśmy materiały z wszystkich dni Rekolekcji. Szczególnie pomóżmy z nich skorzystać tym, którzy z różnych przyczyn nie mogli osobiście w nich uczestniczyć. Może, chociaż w ten sposób poczuć się zjednoczeni ze wspólnotą.

Parafia Czerwieńsk na YouTube