Kolejny Wieczór Uwielbienia stał się faktem dokonanym. Cieszy nas, że pomimo trudnego czasu, są tacy, którym się chce. Chce się przyjść w sobotni wieczór i śpiewać. Chce się przyjść i prowadzić. Chce się przyjść i włączyć w modlitwę.

Kolejny raz, ks. proboszcz zaprosił scholę muzyczną z Wilkanowa kierowaną przez pana Przemka, aby poprowadzili śpiewy. I kolejny raz stanęli na wysokości zadania i zrobili to w sposób pełen zaangażowania, przez co wszystkim okazywanie swojego uwielbienia Jezusowi było łatwiej wzbudzić i okazać.

Dzisiejsze nabożeństwo podzielone zostało na trzy części:
– uwielbienie muzyczno-słowne,
– katechezę, którą wygłosił ks. Darek,
– namaszczenie chorych.

Jak możemy się przekonać na zdjęciach i filmach z tego wydarzenia, wszystko to, co się zadziało było głęboko przeżywane przez uczestniczących w tym nabożeństwie. I chociaż obecnych było sporo osób z całej parafii, to ciągle mamy nadzieję, że te wieczory przyciągać będą coraz więcej parafian. Niech to będzie dobry sposób na okazanie swojej wdzięczności Bogu za Jego opiekę i błogosławieństwo.

Kolejny wieczór będzie w Czerwieńsku na zakończenie Rekolekcji Adwentowych. A w Nietkowie w styczniu. Szczegóły zostaną podane w odpowiednim czasie.

Galeria

Zapraszamy również na parafialny kanał YouTube